beata

Navždy (Nesmrteľní, #1) - Alyson Noel, Paulína Feriancová Prečítala som to pomerne rýchlo lenže mám z toho taký divný pocit a stále ma napadá slovo konina. Neviem či je to tak aj v origináli, ale strašne ma otravovali niektoré opakujujúce sa frázy (napríklad keď sa Ever opíjala alkohol bol opísaný ako teplá, sladká tekutina, a to 3x na 1 strane , asi:D). Everina reinkarnácia ma tiež nezaujala, čítala som jeden román od Sandry Brown kde hlavnú hrdinku postihol rovnaký osud, čiže sa stále dookola reinkarnovala, lenže tam sa mi to zdalo opísané oveľa lepšie. Možno keby autorka opísala Everine minulé životy alebo niečo také.
A ďalej by som chcela povedať, že ma zarazil otrasný preklad. Slovosled bol viac ako občas hm divný (?), chyby som po 100. strane prestala počítať a to je asi všetko. Ale furt mám pocit, že mi v tej knihe niečo chýbalo.
Ináč toto nie je review, len som tu chcela napísať čo sa mi páčilo a čo nie. :D
dodatok : Spomenula som si, že sa mi nenormálne páčilo keď Damen (Damon, Demon? to som na tom až tak zle, že si nepamätám ani mená postáv?) flirtoval aj s inými a neprenasledoval Ever na každom kroku vyznaniami ako veľmi ju miluje. Teda aspoň mne sa to tak zdalo.

Currently reading

Nočný cirkus
Erin Morgenstern, Tamara Chovanová
An Unplanned Lesson
Beth Rinyu